UNIONPLAST-GROUP s.r.o.   Výrobce plastových oken a zimních zahrad

"Změníme Váš pohled na svět"

ROLETY

 
Zaslat poptávku rolet a žaluzií

 

PŘEDOKENNÍ ROLETY LOMAX MINIROL

 Charakteristika předokenních rolet:
 roleta1

Ekonomické přínosy:
- většina tepla uniká okny

- v jednom domě to může být až 37 %

- Vaše výdaje za teplo jsou průměrně 30.000,- Kč ročně a budou se zvyšovat - ušetřete je!

Výhody:
- až o třetinu sníží náklady na vytápění

- izolují vzdušným polštářem, který vzniká mezi oknem a roletou

- chrání proti slunci a vůbec nepustí sluneční teplo do místnosti

- chrání proti hluku z ulice

- zabrání nežádoucím pohledům dovnitř

- ani velká nepohoda Vašim oknům neublíží

roleta2

Dokonalý design:
Rolety před okny pokrývají relativně velkou část fasády. Tento prvek řešení se nedá přehlédnout. Svým prostým a nevtíravým designem se začlení do architektury každé budovy.
 U všech rolet můžeme vodící lišty a dopadovou lištu potáhnout renolit fólií v imitaci dřeva tak, aby barevně ladily k oknu.

Motorové pohony:
Naše firma používá kvalitní trubkové pohony zabudované uvnitř hřídele. Běžné ovládání těchto pohonů je pomocí interiérového spínače u každé rolety. Spínač lze nahradit dálkovým ovládáním či časovými spínacími hodinami. Samozřejmě Vám na přání dle Vašeho požadavku zpracujeme nabídku na centrální či skupinové řízení objektu.

Chraňte svá okna:
Okna jsou nejcitlivější částí domu. Proto si zaslouží, aby byla chráněna. Naše firma Vám nabídne řešení pro každý typ okna.

roleta3
Předokenní rolety řady Lux:
Jsou složeny z lamel, jež po stranách jezdí ve vodících lištách a nahoře se rolují do viditelného boxu. Pomocí rolet můžete snadno změnit den na noc. Postupným spouštěním rolet lze regulovat intenzitu slunečního záření, což přispívá ke zlepšení kvality bydlení a zabraňuje poškození vybavení Vašeho bytu.

Předokenní rolety LUX jsou celohliníkový systém vyrobený podle belgické technologie, který splňuje požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Každá roleta je standardně dodávána s bezpečnostními pružinami zabraňujícími zvednutí rolety zvenčí.

U rolet Lux je možné vodící lišty a dopadovou lištu potáhnout renolit fólií v imitaci dřeva tak, aby barevně ladily k oknu.

roleta4
Předokenní rolety řady Fasádní box:
Předokenní rolety "Fasádní box" stejně jako klasické předokenní rolety "LUX" jsou složeny z lamel, jež po stranách jezdí ve vodících lištách. Rozdíl je v boxu, který může mít v přední části umístěnou heraklitovou disku nebo polystyren pro zaomítání. Díky tomuto technickému řešení je "Fasádní box" vhodný pro novostavby i rekonstrukce, kde je požadavek ukrytí boxu pod fasádu.

Barevné provedení:
- lamela PVC nebo AL - dle našich vzorkovníků

- box, vodící lišty, spodní dopadová lišta - bílá, hnědá, nástřik dle stupnice RAL nebo renolit folie

U rolet fasádní box" můžeme vodící lišty, revizní klapku a dopadovou lištu potáhnout renolit fólií v imitaci dřeva tak, aby barevně ladily k oknu.

roleta6

Nadokenní rolety řady Miniblok:
Nadokenní rolety Miniblok jsou vhodné svou konstrukcí pro novostavby i rekonstrukce. Box Minibloku se umisťuje nad okno a je otočen do interiéru. Vodící lišty, ve kterých se spouští lamela, jsou namontovány z vnější strany přímo na rám okna pomocí speciálních šroubů. Díky adapčnímu profilu se Miniblok přizpůsobí jakémukoli okennímu rámu. S izolační vložkou z polystyrenu, která je součástí Minibloku, lze dosáhnout tepelného odporu až k = 0,6 W/ m2K.

Barevné provedení:
- box, vodící lišty - bílá nebo renolit folie

- boční kryty - bílá nebo hnědá

- spodní dopadová lišta - bílá, hnědá, nástřik dle stupnice RAL nebo renolit folie

- lamela PVC nebo AL - dle našich vzorkovníků

U rolety "Miniblok" můžeme box, vodící lišty a dopadovou lištu potáhnout renolit fólií v imitaci dřeva tak, aby barevně ladily k oknu.

roleta5

Nadokenní rolety řady Lehr systém:
Je vhodný pro novostavby, kde se zabuduje přímo pod okenní překlad a vytváří zde prostor pro lamelový bal. Samotná roleta se navíjí v boxu na hřídel.

Montáž se provádí na etapy dle připravenosti stavby:

- usazení styroporového boxu s hřídelí a vodícími lištami

- montáž roletového balu, namontování navíjecích automatů dokončení elektroinstalace, seřízení chodu rolety a montáž revizních klapek (provádí se po usazení oken, parapetů a po dokončení vnitřních omítek)

NOVINKY

Podívejte se do nové kategorie VÝPRODEJ. Naleznete zde aktuální nabídku výprodejových prvků. Jedná se o nové neodebrané prvky s výraznými slevami!

!!! Nyní zimní zahrada za 50% původní ceny !!!